Dezinfekce rukou 5l Orthosan Covid

NOVINKA

Bezoplachová dezinfekce na ruce a povrchy Orthosan Covid 5l. Účinný dezinfekční přípravek na ruce, na plochy, dezinfekce předmětů, oděvů, povrchů a pleti. Vyrobeno dle doporučené receptury WHO. Tento přípravek obsahuje Glycerin (modré zbarvení) který je vhodný na ruce, nevysušuje díky tomu tolik pokožku. Tento dezinfekční přípravek se může použít i na povrchy, ale je nutné nejprve vyzkoušet na méně viditelném místě. Na některých může zanechávat fleky díky přidanému glycerinu.

Účinnost přípravku - ničí: Bakterie, plísně, viry (Acinetobacter, Pseudomonas, Klebsiella, Staphylococcus aureus, Kocuria rhizophila, Candidaalbicans, coronavirus, MERS, SARS-CoV-2, influenza A virus H1N1, MHV, TGEV a.i.)
Totální dezinfekce proti koronaviru!

Návod k použití Orthosan-covid dezinfekce na ruce:
Použijte dostatečné množství dezinfekce(2x3 ml), aby pokryla celou plochu. Naneste na dlaně a pečlivě rozetřete po celých rukou a zápěstích, významnou pozornost věnujte kůži kolem nehtů a záhybům v kůži. Množství dezinfekce proti koronaviru se může lišit podle velikosti rukou a stavu kůže. Pečlivě vtírejte, dokud není kůže zcela suchá. Tento postup provádějte přibližně 1 minutu. Doporučené použití je maximálně 10 krát za den. Nepoužívejte na poraněnou kůži nebo při výskytu kožních nemocí.

Anti-covid dezinfekce ploch návod:
Dezinfekce proti koronaviru nejlépe funguje, nanesením na hadřík (doporučujeme dokoupit mikrovláknovou utěrku) a následným otřením či přímým nastříkáním na povrchy a otřením. Anti-covid dezinfekce je také účinná na sterilizaci klik, klávesnic, mobilů, ovladačů, toalet apod. Účinná dezinfekce proti koronaviru! Dezinfekce proti koronaviru je na bázy sílného alkoholového roztoku, který zničí všechny zárodky virů a bakterií.

290,00 Kč 395,00 Kč